Poloha a dosažitelnost

Horskou chatu U Ježíška najdete v obci Pernink v Krušných horách nedaleko Karlových Varů v nadmořské výšce 850m. Objekt vhodný pro rodinnou a skupinovou rekreaci.

  Vybavení a služby

Chata je vybavena dvěmi třílůžkovými, dvěmi jednolůžkovými a 8 dvoulůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, s TV a SAT přijímači, bezplatné připojení k internetu. Velká společenská místnost s barem, možnost točeného piva. Air Hockey, stolní fotbal a jiné hry. K dispozici plně vybavená kuchyně. Uložení kol a lyžařského materiálu v objektu, sušárna, parkoviště na pozemku u domu. V létě gril a venkovní posezení k dispozici.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Naše horská chata je vhodná pro klidnou rodinnou rekreaci, ale i rekreaci skupin přátel, ale i jednotlivců. V obci najdete 2 lyžařské areály s ideálními podmínkami pro začínající lyžaře nebo děti. Pro pokročilé lyžaře je nově otevřený moderní Ski-areál na Plešivci se třemi 4-sedačkovými lanovkami, který je pouze 5km daleko. Výborné podmínky pro běžecké lyžování - 70km upravovaných tratí Krušnohorské magistrály, kde nástupní místa do stopy jsou nedaleko chaty! V létě sebou vezměte kola a košíky na houby na projížďky a procházky po krásné Krušnohorské krajině! Pro relaxaci je možné využít krytý bazén v 8km vzdálených Potůčkách, Jáchymově, nebo termální bazén v Karlových Varech, které určitě stojí za procházku!

Zpět


TOPlist
  Horská chata U Ježíška Pernink
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata U Ježíška
Ceník ubytování a stravování