PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horská chata U Ježíška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horskou chatu U Ježíška najdete v obci Pernink v Krušných horách nedaleko např. Božího Daru, Jáchymova, Karlových Varů, atd. v nadmořské výšce 850m. Objekt vhodný pro rodinnou a skupinovou rekreaci. Samostatné uzamykatelné pokoje.
Vybavení a služby
Chata je vybavena 3 třílůžkovými a 8 dvoulůžkovými pokoji (max. počet osob je 25, ideálně však do 20 osob). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, bezplatné připojení k internetu. Pokoje jsou uzamykatelné a samostatné! Velká společenská místnost s barem, po domluvě je možné pronajmout výčepní zařízení včetně sudu piva. Ve společenské místnosti se dále nachází krb, funkční televize, hi-fi věž, Air Hockey, stolní fotbal a jiné hry. K dispozici plně vybavená, ale menší kuchyně. Vedle vstupu do kuchyně naleznete vinotéku, kde bude k zakoupení víno z Moravy. Uložení kol a lyžařského materiálu v objektu. V létě gril a venkovní posezení k dispozici.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Naše horská chata je vhodná pro klidnou rodinnou rekreaci, ale i rekreaci skupin a přátel. V obci najdete 2 lyžařské areály s ideálními podmínkami pro začínající lyžaře nebo děti. Pro pokročilé lyžaře je zde moderní Ski-areál na Plešivci se třemi 4-sedačkovými lanovkami, který je pouze 5km daleko. Výborné podmínky pro běžecké lyžování - 70km upravovaných tratí Krušnohorské magistrály, kde nástupní místa do stopy jsou nedaleko chaty! V létě si s sebou vezměte kola na projížďky a po krásné Krušnohorské krajině! Pro relaxaci je možné využít krytý bazén v 8km vzdálených Potůčkách, Jáchymově, nebo termální bazén v Karlových Varech, které určitě stojí za procházku!